- 9i - NOVEMBER 11Op de kerkhoven in Bloemendaal worden gevallen ge allieerden, die daar begraven zijn, herdacht. 12. In den Stadsschouwburg wordt het veertig-jarig bestaan van de Middelbare school voor meisjes 'Het Kopje' te Bloemendaal gevierd. 13. Mejuffrouw S. C. Keizer is benoemd tot bureelchef van de griffie van het kantongerecht. De gemeenteraad besluit makelaars in te schakelen voor het huisvestingsbureau; een crediet van 4.900,-wordt verleend voor restauratie van het oude gebouw der Volkscredietbank aan de Kleine Houtstraat; een crediet van 361.600,— wordt beschikbaar gesteld voor de voltooi ing van de haven met industrieterrein in den Waarder- polder; aan den heer G. Brouwer wordt eervol ontslag verleend als onderwijzer aan de Dagopenluchtschool in dank wordt aanvaard een tweetal schilderijtjes van Bakker Korff, gelegateerd door mejuffrouw I. C. C. Haakman aan het Frans Halsmuseum. 14. Marktkooplieden huldigen den heer A. van Driel in verband met zijn aanstaand vertrek als directeur van het Marktwezen. f De heeren E. M. M. van Vlijmen, Overveen, directeur van de Boldootfabrieken, en E. M. L. van Musscher, werkzaam bij de Billitonmaatschappij, vroeger wonende te Haarlem, omgekomen tijdens een vliegtuig-ongeluk nabij Schiphol. 15. Het Nederlandsch Vakverbond houdt een meeting tegen de duurte op het terrein aan de Paviljoenslaan. 16. De heer W. S. Noordhoff, hoofdinspecteur-titulair, hoofd van de inspectie der invoerrechten en accijnzen, is in gelijke functie overgeplaatst naar Amersfoort. 18. Ds H. J. Plaggemars, predikant bij de Nederlandsch Hervormde gemeente te Spaarndam, aanvaardt een beroep naar Groningen. 21. Dr C. G. J. Bos is 25 jaar als arts te Overveen werkzaam. De R.K. Openbare Leeszaal en Bibliotheek aan de Nieuwe Gracht bestaat 25 jaar. De Synodale commissie 'De Hervormde Jeugdraad' van

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1946 | | pagina 123