- 92 - NOVEMBER-DECEMBER de Nederlandsch Hervormde Kerk heeft 'Teylingerbosch' te Vogelenzang gehuurd voor bijeenkomsten. 22. De burgemeester installeert prijzencommissies. f De heer A. J. Meijerink, oud-leeraar lichamelijke op voeding, oprichter van de Haarlemsche Reddingsbrigade. 23. t De heer B. Rijnveld, Hillegom, een bekende figuur in bloembollenkringen. 24. Ds A. van Biemen, die opgetreden is als directeur van de Arbeidersgemeenschap de Woodbrookers te Bent veld, neemt afscheid als voorganger der Vereeniging van Vrijzinnig Hervormden. 25. t Ds D. Drijver, Den Haag, vroeger predikant bij de Evangelisch Luthersche gemeente, alhier. De gemeenteraad besluit tot het aangaan van een geld- leening van 2.100.000,- tegen een rente van 3% en tot aflossing van een restant van een leening van een gelijk bedrag, tegen een rente van 3I 26. Prinses Juliana bezoekt in restaurant Brinkmann de vergadering van de Federatie van Christelijke ver- eenigingen voor vrouwen en meisjes. 27. Bij K.B. is benoemd tot substituut-officier van justitie mr G. W. F. van der Valk Bouman, ambtenaar van het O.M. bij het kantongerecht. 30. De heer J. J. Boutellier, die veertig jaar in dienst is geweest bij de vereeniging tot bestrijding der tuberculose, neemt afscheid als opzichter van 'Brederodeduin' te Bloemendaal. DECEMBER 1. Mr H. B. Wildt Meyboom uit Dordrecht wordt met ingang van 1 Maart 1947 benoemd tot voorzitter van den Raad van Arbeid te Haarlem en als zijn opvolger in Dordrecht in dezelfde functie mr N. E. H. van Esveld vroeger wonende te Aerdenhout. 2. Het is mogelijk van het district Haarlem uit automatisch te telefoneeren met het district Utrecht. 4. 5.300 Haarlemmers hebben een consumentencrediet aangevraagd.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1946 | | pagina 124