- 92 - MAART 14. Medegedeeld wordt, dat het sneeuwruimen dit seizoen 60.000 gekost heeft. 15. In Amsterdam wordt benoemd tot voorzitter van de Nederlandse Honkbalbond de heer D. Beets uit Haarlem. De gemeentebegroting 1947 wijst een tekort aan van 4.250.000. f De heer C. F. N. Hin, directeur van de Kousenfabrieken Hin N.V. 16. Vóór zijn vertrek naar Indonesië, waar hij tijdelijk werk zaam zal zijn, neemt Dr M. van der Voet afscheid van de Ned. Herv. Gemeente van Haarlem-Noord; Ds J. de Jong uit Scheveningen zal hem gedurende zijn afwezig heid vervangen. Ds G. W. Fijn van Draat doet zijn intrede als predikant van de Gereformeerde Kerk van Overveen. 17. Door de stad trekt een cantinewagen, met de bedoeling, Haarlemmers op te wekken een dergelijke wagen aan te kopen voor de soldaten in Indonesië. 18. Op een vergadering van de Kamer van Koophandel en Fabrieken worden de heren H. J. L. Klein Schiphorst en G. Deddens, die 25 jaar lid zijn, gehuldigd; in plaats van de heer J. H. A. Kruimel wordt de heer C. H. Visser gekozen als lid van de Raad van Bijstand. 19. De gemeenteraad besluit de Vrijwillige brandweer te laten terugkeren en neemt afscheid van burgemeester M. A. Reinalda, die benoemd is tot commissaris der Koningin in de provincie Utrecht met ingang van 21 Maart; B. en W. hebben besloten een aan te leggen park naar Burgemeester Reinalda te noemen. 20. De afdeling Haarlem van de Nederlandse Zionistenbond houdt op de sterfdag van rabbijn S. Ph. de Vries een herdenkingssamenkomst. 21. De oud-Haarlemmer U. Klaren, oprichter van de eerste speeltuin in Amsterdam, viert in Bennekom zijn 95ste verjaardag. (Zie 30 Maart). De leden van de Partij van de Arbeid nemen tijdens een vergadering in het Concertgebouw afscheid van de heer M. A. Reinalda.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1947 | | pagina 134