- 94 - APRIL f De heer H. W. Hofmeester, musicus en oud stads- carillonist. Het Krelagehuis wordt weer in gebruik genomen door de Algemene Vereniging voor Bloembollencultuur. 17. Bewoners van de Jan van Goyenstraat te Heemstede, die gelden hebben bijeengebracht voor de bouw van een woning in het geteisterde Putten, metselen een oorkonde in het in aanbouw zijnde perceel. 17. f De heer J. Inpijn Sr., vroeger eigenaar van de bioscoop Cinema Palace. 18. t De heer W. J. van Vloodorp, oud-directeur van de Levensverzekeringsmaatschappij 'De Groot Noordhol landse van 1845'. 21. De vergadering van de Algemene Vereniging voor Bloem bollencultuur benoemt tot voorzitter Jhr Dr O. F. A. H. van Nispen tot Pannerden; de afgetreden voorzitter, Dr A. J. Verhage, wordt ere-lid. 22. De R.K. Diocesane Middenstandsbond viert zijn 40-jarig bestaan. De Kroon bevestigt de raadsbesluiten van de gemeenten Haarlem en Heemstede om de heren Ir P. C. van der Heyden (Haarlem) en Mr O. H. van "VVijck. en M. J. Weyers (Heemstede) niet toe te laten als raadsleden. Gekozen worden tot leden van de raad de heren A. A. Peterse (Haarlem), Ir J. Kooymans en J. C. A. Beelen (Heemstede) 23. Door aanbieding van een zilveren plaquette aan het ge meentebestuur brengt Nijmegen dank aan Haarlem voor het ophalen van glas voor de geteisterde stad. 24. Zwemmers van de vereniging 'Hellas' uit Stockholm brengen een bezoek aan Haarlem. Het Frans Halsmuseum is door de directeur, de heer H. P. Baard, opnieuw ingericht. De Nationale Vrouwenraad houdt te dezer stede een congres. 26. Ds J. C. Brussaard, die sedert 1 October 1922 leraar godsdienstleer en Hebreeuws aan het Christelijk Lyceum is, neemt afscheid. 28. t Dr W. van den Berg, directeur van de Eerste HBS b.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1947 | | pagina 136