- io7 NOVEMBER-DECEMBER 15. Het Buurthuis aan de Kampersingel 70 is officieel geopend. Benoemd is tot substituut-griffier bij de Haarlemse recht bank Jhr Mr P. J. Boogaert. Tot hoogleraar aan de Technische Hogeschool te Delft is benoemd de heer G. H. Holt, architect te Overveen. 18. Opgericht wordt de R.K. Volksuniversiteit. j- De heer A. H. Dekker, voorzitter van de Heemsteedse Reddingsbrigade. 20. t Ir N. Blankevoort, Bloemendaal, directeur van Van Hattum en Blankevoort's aannemingmaatschappij. 20. t Dr J. J. Haak, leraar HBS b. De heer J. K. C. van Brussel, oud-directeur van de Tekenschool der St. Jozefgezellenvereniging, wordt be noemd tot ridder in de Orde van Oranje Nassau. 20. De Heemsteedse gemeenteraad spreekt zich met 14 tegen 2 stemmen uit voor behoud van de tram. Plaatsen in de bol lenstreek verklaren zich eveneens voor behoud van de tram. 23. In de Remonstrants Gereformeerde Kerk aan de Wilhel- minastraat is een gebrandschilderd raam geplaatst, opge dragen aan de nagedachtenis van mejuffrouw L. A. C. de Clercq, van Weel. 26. De Jan van Goyenstraat in Heemstede is verbeterd, dank zij de medewerking der bewoners. 27. Alvorens de Prins Bernhardkapel der militairen, die uit Indië is teruggekeerd, ontbonden wordt, geeft zij op de Grote Markt een concert met Binam, een jongen, die uit Indië is meegenomen en Kees, de bok. 28. f Dc heer G. A. van de Beek, oud-inspecteur van politie. 29. In een perceel in de Grote Houtstraat is een toonkamer van het Gemeentelijk Electriciteitsbedrijf ingericht. 30. In het Zuider Buiten Spaarne is een buis van een lengte van 108 meter gelegd, ten behoeve van de Amsterdamse Waterleiding, om een verbinding tussen Vogelenzang en de hoofdstad tot stand te brengen. DECEMBER 1. De heer H. C. L. Looman, bureelchef op het parket van het kantongerecht, is veertigjaar bij de justitie werkzaam.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1947 | | pagina 149