- go - AUGUSTUS-SEPTEMBER vrouw Lida van den Anker-Doedens een tweede prijs bij het kanovaren. (Zie 13 Augustus.) 13. Gerrit Voorting wordt tweede in de wegwedstrijd van de Olympische Spelen in Londen. 14. Ter gelegenheid van de terugkeer van het Kennemer Bataljon wordt in de Grote Kerk een bijeenkomst gehou den waarin de gevallenen herdacht worden; later worden de militairen op het Stadhuis ontvangen en des avonds volgt een bijeenkomst in het Concertgebouw. De heer Henri de Greeve Pr. wordt ter gelegenheid van zijn zilveren priesterjubileum benoemd tot officier m de Orde van Oranje-Nassau. De heren H. W. van Turnhout en J. van Gemerden, bestuursleden van de afdeling Haarlem van de Konink lijke Nederlandse Voetbalbond, gehuldigd wegens hun zilveren jubileum als voetbalofficial. 16 t De heer F van Woudenberg, Aerdenhout, bestuurslid van de afdeling Haarlem van het Nederlands Genoot schap tot Reclassering. 17. f De heer J. H. van Leijden, rustend hoofd van het Insti tuut Oranje-Nassau. iq De gemeenteraad van Heemstede koopt voor/ 525.000, het restant van het buiten 'Meer en Berg' aan, dat aan sluit op het wandelbos 'Groenendaal', in de verwachting, dat het Rijk (ƒ50.000,-) en de Provincie (ƒ100.000,-) zullen bijdragen. 23. Te dezer stede wordt het congres van de Oud-katholieke studenten gehouden. 27. t De heer Jac. P. van den Bosch, binnenhuisarchitect, sierkunstenaar en kunstschilder. o jTer gelegenheid van het regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina worden feestelijkheden gehouden; de stad is gedurende een week verlicht en versierd. SEPTEMBER 1Officiële opening van het Openluchttheater te Bloemen- daal; de voorzitter der stichting, de heer A. van Geluk, wordt benoemd tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau. f

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1948 | | pagina 130