- 94 - OCTOBER-NOVEMBER Viering van het dertig-jarig bestaan van de afdeling Haar lem van de Alg. R. K. Ambtenarenvereniging. 19. t Mejuffrouw Mr E. C. C. de Visser, secretaresse van de Voogdijraad. De firma B.Paanakker, schoenhandel, bestaat honderd jaar. 21. De gemeenteraad van Bloemendaal besluit tot sanering van de dorpskern. 22. Het jubileumfonds van dé Noord-Zuid Hollandse Ver voer Maatschappij, dat vijf en twintig jaar bestaat, houdt een feestavond voor zes jubilerende personeelleden. 26. De brandweer houdt in de kazerne aan de Oude Gracht een demonstratie en daarna worden op een bijeenkomst van de Haarlemse Vrijwillige Brandblussersvereniging 'De Tien' de heren Mr P. O. F. M. Cremers geïnstalleerd als beschermheer, J. H. Vernout als ere-voorzitter en M. A. Reinalda en C. van den Broek als ere-leden. 29. f Ir J- A. A. Ochtman, oud-directeur van het Gasbedrijf, f De heer L. J. M. Bouvy, Overveen, directeur der N.V. J. J. Bouvy en Zoon Zoutziederij te Muiden. De heer F. W. A. Vliegen, lid van de gemeenteraad viert zijn zestigste verjaardag. 30. Op het graf van arts D. de Liefde wordt een monument onthuld en een week later in de Noorderhout een bank geplaatst, beide respectievelijk aan de familie en gemeente aangeboden door patiënten. 31. Laatste rit van de tram Haarlem-Heemstede. (Zie 1 November.) De Lutherse Kerk aan de Witte Herenstraat weer in gebruik genomen na grondige inwendige restauratie. NOVEMBER 1. In plaats van de tram rijdt de autobus in de stad. Burgemeester Mr P: O. F. M. Cremers zet in het boek, dat leden van de Nederlandse Wandelsportbond van stad tot stad hebben gebracht en dat ter gelegenheid van de inhuldiging aan Koningin Juliana zal worden aangebo den, zijn handtekening.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1948 | | pagina 134