- 9o - APRIL S. Duinker, gezagvoerder ter koopvaardij. M. Vliek, oud-hoofdmachinist ter koopvaardij. B. J. Baars te Aerdenhout, directeur van de N.V. J. Baars en Zoon te Wageningen. B. W. Lasschuit, voorzitter der Haarlemse Handelsver eniging. W. Siewertsz van Reesema, directeur der N.V. Rub bercultuur Mij., te Bloemendaal. De ere-medaille, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau is toegekend aan: In goud aan: B. Fledderman, adjudant der gemeentepolitie. J. B. Meulman, adjudant der gemeentepolitie. Mej. J. M. van Laar, administratief beambte van de M.T.S. J. J. Broeker, werkmeester ie klasse bij de Ned. Spoor wegen. C. de Visser, hoofdvertegenwoordiger bij R. S. Stokvis en Zonen N.V. D. J. Rieck te Overveen, procuratiehouder bij de firma Heybroek-Zélander te Amsterdam. In zilver: J. Buser, stalbaas bij de N.V. ATO-van Gend en Loos. F. Timmer, controleur bij de N.V. ATO-van Gend en Loos. W. C. van Kampen, onderbaas bij de Nederl. Spoor wegen. C. C. van Musscher, boekhouder, procuratiehouder bij de N.V. Oliefabrieken Noë en'Co. In brons aan: H. de Boer, gewezen bloemistknecht bij de firma Boer- koel. H. J. v. d. Meij, bloemist-knecht bij de N.V. Veldhuyzen van Zanten en Zonen, te Lisse. J. J. H. de Wilde, schaver ie klasse bij de Ned. Spoor wegen. L. v. Ginkel, schilder ie klasse bij de Ned. Spoorwegen. P. Belles, portier bij de Ned. Spoorwegen. H. P. van Maren, chauffeur bij de familie Moltzer, te Aerdenhout.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1949 | | pagina 124