- 93 - MEI-JUNI De politiecorpsen van Haarlem en Bloemendaal nemen een radio-auto in gebruik, waardoor het mogelijk is de inzittenden van het bureau van politie af op te roepen. JUNI i. De heer L. Brunt te Heemstede treedt in functie als secretaris-penningmeester van de Koninklijke Neder landse Voetbalbond. In de Grote Kerk worden opvoeringen gegeven van het Pinksterspel 'Des Heilands tuin'. De Protestants Christelijke Bond van Spoorwegpersoneel houdt te dezer stede een congres. De Minister van Verkeer en Waterstaat heeft aan de directie van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoermaat schappij bericht, dat er geen bezwaren bestaan de tramrails tussen Haarlem en Leiden op te breken. 3. Dr A. Valentine, scheidende chef van de Nederlandse afdeling van de Marshall-administratie, ontvangt tijdens een lunch van het hoofdbestuur van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel de zilveren legpenning van deze Maatschappij. 5. f De heer G. A. Luitingh, oud-koster van de Grote Kerk. t Mr J. W. E. F. M. Francken, directeur van Oscar Smit's bank en oud-voetballer van HFC. 6. Te dezer stede wordt een concours van Postharmonieën en fanfares gehouden. 9. f De heer A. P. Versluys, oud-ontvanger der registratie en domeinen. De Provinciale Brandweerbond viert zijn vijf en twintig jarig bestaan met een ontvangst in het gebouw der Pro vinciale Griffie en een demonstratie op het terrein aan de Paviljoenslaan; dr. J. E. baron de Vos van Steenwijk wordt benoemd tot ere-voorzitter. 10. Mevrouw P. M. Lonbar Petri-Bremerkamp, vroeger concertzangeres, n. Ter gelegenheid van de opening van de Sportweek wor den afgevaardigden van sportorganisaties officieel op het Stadhuis ontvangen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1949 | | pagina 127