- 94 - JUNI 12. Het is vijf en twintig jaar geleden, dat de radio-zender van de Gereformeerde Kerk van Bloemendaal in gebruik werd genomen. 14. De Provinciale Staten van Noordholland benoemen tot directeur van het Provinciaal Waterleidingbedrijf Noord holland mr W. Snellen, waarnemend directeur van het bedrijf. 14. Officiaal mgr C. van Trigt wordt benoemd tot geheim Kamerheer van de Paus. r5» In Heemstede en Bloemendaal worden raadsverkiezin gen gehouden; in beide gemeenten wordt de communist niet herkozen en de Volkspartij voor Vrijheid en Demo cratie boekt winst. De afdeling Haarlem van het Nederlands Genootschap tot Reclassering viert haar honderd vijf en twintigjarig bestaan. 16. Tot directeur van Publieke Werken van Bloemendaal wordt benoemd de heer Y. E. Dijkstra, thans adjunct directeur (zie 31 Augustus). De burgemeester opent het Sake van der Wallpaviljoen voor nazorgpatiënten aan de Schalkwijkerweg. 17. Mr T. A. M. A. van Löben Sels is vijf en twintig jaar advocaat en procureur. De Stichting Jeugdhuis der Nederlands Hervormde Ge meente van Haarlem-Noord besluit tot aankoop van het perceel op de hoek Schoterweg-Pijnboomstraat (zuid zijde) voor stichting van een jeugdhuis. 19. Ds. A. Oskamp doet zijn intrede als predikant der Neder lands Hervormde gemeente van Heemstede. 21. f De heer P. Th. Jansen, oud-hoofd ener Opleidings school voor het middelbaar onderwijs (thans Prins Hen- drikschool) 22. Bij de verkiezingen voor de gemeenteraad boeken de Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (twee zetels) en de Christelijk Historische Unie (een) winst; de Communisten verliezen twee zetels en de Partij van de Arbeid een zetel. 24. De afgevaardigden van het congres van het Centraal Genootschap voor lijkbezorging worden officieel op het Stadhuis ontvangen. f

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1949 | | pagina 128