JUNI-JULI 25. Viering van het veertigjarig bestaan der Grote Hout straatvereniging. 27. Ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van het Provinciaal Ziekenhuis bij Santpoort wordt de heer A. W. Michels, lid van-de commissie van bestuur, benoemd tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw en de heer R. Verbeek, administrateur, tot officier in de orde van Oranje-Nassau. De tuinaanleg voor de drie en tachtig woningen van ouden van dagen aan de Dinkel-, Regge- en Vechtstraat is gereed gekomen. Prof. dr G. A. van den Bergh van Eysinga, oud-hoog leraar aan de Amsterdamse Universiteit, wonende te Bloemendaal, wordt vijf en zeventig jaar. De Synode van het bisdom Haarlem der R.K. kerk houdt in de Sint Bavo aan de Leidsevaart haar tienjaarlijkse bijeenkomst. 29. Jhr J. P. W. van Doorn neemt in de gemeenteraad van Heemstede afscheid als burgemeester en de volgende dag wordt hij namens de burgerij gehuldigd (zie 28 Sept.). 30. De heer Ph. A. Mees neemt afscheid als directeur der vennootschap Grafisch bedrijf'Damiate'. Voor de laatste maal worden in de Vleeshal distributie bescheiden uitgereikt (zie 1 December), t De heer. R. Abercrombi, Heemstede, oud-lid van het classicaal bestuur van Haarlem der Nederlands Her vormde Kerk. JULI 1. Ter gelegenheid van het feit, dat de tramlijn Haarlem- Zandvoort vijftig jaar bestaat biedt de burgemeester van Zandvoort, mr H. M. van Fenema, aan de directie der Noord-Zuid-Hollandse Vervoermaatschappij een bokaal aan. 2. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd neemt de heer J. M. Ridderikhoff afscheid als inspec teur der P.T.T. en wordt opgevolgd door de heer L. J. H. Kersten.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1949 | | pagina 129