- io6 - DECEMBER Mr A. S. van Nierop, Overveen, directeur van de Hypo theekbank voor Nederland, benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau, ter gelegenheid van het zestig jarig bestaan van de bank. Jan Bart en Henk Hack ontvangen tijdens een bijeen komst van padvinders het Jan van Hooffkruis, omdat ziJ °P 2 5 Augustus een echtpaar, dat in de Belgische Maas in gevaar verkeerde, gered hebben. 12. f De heer D. Hubert, arts. Bij een ramp nabij Norfolk van het Nederlandse schip 'Doros' komt de Haarlemse kapitein J. C. Kroon om het leven. 13. De afdeling Haarlem van de Vrouwen Electriciteitsver- eniging houdt een Kersttentoonstelling in de toonkamer van het Gemeentelijk Electriciteitsbedrijf. J5- Op jen bijeenkomst van de Nederlandse Christelijke Radiovereniging in het Concertgebouw ontvangt de heer Belgrave uit Aalsmeer, die het 200.000ste lid van de vereniging is geworden, een geschenk. De gemeenteraad van Bloemendaal besluit niet over te gaan tot het instellen van wijkraden. 16. De burgemeester ontsteekt in de Generaal Cronjéstraat een Kerstboomverlichting. 18. De R.K. Woningbouwvereniging 'Sint Bavo' neemt vijf en tachtig woningen nabij de Vondelweg in gebruik. Officiële ingebruikneming van een gemeentegebouw van de Nederlands Israëlitische gemeente aan het Kenaupark. 19. De algemene vergadering van de Algemene Vereniging voor Bloembollencultuur besluit de plannen van het hoofdbestuur om in 1953 een grote bloemententoonstel ling te houden te steunen. t De heer H. J. Feije, die vele jaren een stalhouderij heeft geleid. Mevrouw mr E. van Eck-Thiel bedankt om gezond heidsredenen als lid van de gemeenteraad; de heer W. Mensink volgt haar op. 21. Mr P. H. F. Bijll de Vroe te Heemstede promoveerde vijftig jaar geleden aan de Leidse Universiteit tot doctor in de rechtswetenschap.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1949 | | pagina 140