7i MAART 20. De heer J. B. Schuil, vroeger toneelcriticus, viert zijn vijf en zeventigste verjaardag. 22. De gemeenteraad besluit een crediet van 4.000,— be schikbaar te stellen als bijdrage in de restauratie van de Bakenesserkamer en een regeling te treffen met de Cla- rastichting te Zandvoort voor het verkrijgen van meer sanatoriumruimte (zie 13 Juni). De heer Karel de Jong, pianist, viert zijn vijf en zeven tigste verjaardag en geeft op 27 Maart met de H.O.V. een jubileumconcert. 23. f De heer D. P. Joustra, mede-directeur van Gebroe ders Joustra aannemersbedrijf en Handelsmaatschappij. 25. Prof. Dr G. Ch. Aalders te Heemstede, hoogleraar aan de Vrije Universiteit, viert zijn zeventigste verjaardag en legt in het najaar zijn ambt neer. 26. De voetbalclub H.F.C. wordt kampioen van een der derde klassen van de K.N.V.B. en promoveert later naar de tweede klasse. f Mevrouw C. J. Cohen TervaertKoch, oud-presi dente van de afdeling Haarlem van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen. 29. Ds W. Spliethoff viert zijn zilveren jubileum als pre dikant bij de Evangelisch Lutherse Gemeente. 30. Ter gelegenheid van het dertigjarig bestaan der film fabriek Polygoon wordt in het Rembrandt-theater een voorstelling gegeven. f De heer R. D. Baart de la Faille, oud-rijksarchivaris. 31. In de kunsthandel Leffelaar wordt een tentoonstelling van werken van wijlen Herman Moerkerk geopend. De vereniging 'Het Kennemer Lyceum' viert haar der tigjarig bestaan. De heer L. J. H. Schadee, hoofdinspecteur van politie, neemt afscheid. De heer H. W. Lenderink, garnizoenscommandant te Haarlem benoemd tot districts-commandant in Noord holland der nationale reserve; de heer J. W. A. Stout, commandant van de Ripperda-kazerne, volgt hem op als garnizoenscommandant, maar moet aan het einde van 't jaar om gezondheidsredenen deze functie neerleggen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1950 | | pagina 103