73 APRIL eerste bijeenkomst welke de burgemeester na zijn ziek te bijwoont. 17. Dr C. L. W. Ruys is vijf en twintig jaar als chirurg aan het Diaconessenhuis verbonden. 19. Viering van het vijftigjarig bestaan van de Bond van Bloembollenhandelaren 20. Officiële ontvangst op het Stadhuis van de deelnemers aan de internationale tulpenrallye. Benoemd tot hoofdinspecteur van de belastingen de heer J. C. Bus, hoofdinspecteur-titulair. 21. Opening van de jaarmarkt 'Oudt Haerlem', ingericht ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van de Vincentius vereniging (zie 7 Mei). 22. In Spaarndam wordt het Jeugdhuis officieel geopend. 23. De heer J. Donselaar, tuinbaas, die vijf en zestig jaar bij de familie Van Lennep op Huize 'Manpad' werkt, wordt toegekend de bronzen medaille, verbonden aan de orde van Oranje Nassau. 24. f De heer P. M. van der Sluys, gepensionneerd be- drijfsadministrateur bij het Haarlemse Waterleiding bedrijf. 26. De vergadering der Provinciale Staten besluit tot het verlenen van medewerking aan de stichting het natio nale park 'De Kennemer Duinen' (zie 20 October). 26. Verkiezingen voor leden van Provinciale Staten van Noordholland. De heren J. H. Gerritsen, veertig jaar werkzaam bij de Steenhouwerij der firma gebroeders C. en A. Swaalf, P. J. Geerlings, vijftig jaar bij de broodfabriek J. H. Carels en J. C. Antonisse, veertig jaar bij de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen wordt toegekend de bronzen medaille, verbonden aan de orde van Oranje Nassau. 27. Te dezer stede wordt een congres gehouden van de Ne derlandse opticiens. De heer J. Dekker, vijftig jaar werkzaam bij de Grafi sche Inrichting Joh. Enschedé en Zonen, wordt toege kend de bronzen medaille, verbonden aan de orde van Oranje Nassau.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1950 | | pagina 105