74 APRIL f De heer A. Wanschers, lid van de na de bevrijding bestaande nood-gemeenteraad. Viering van het feit, dat vijf en twintig jaar geleden de brandweer in Haarlem-Noord werd opgericht. 28. De heer A. Korff, inspecteur in algemene dienst der P.T.T., directeur van het Telefoondistrict Haarlem verlaat de rijksdienst; zijn opvolger is Ir F. O. Bloem bergen. 30. Ter gelegenheid van de verjaardag van H.M. de Ko ningin zijn de volgende onderscheidingen verleend: Benoemd tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: Mgr. N. L. A. Ammerlaan, vicaris-generaal van het Bisdom Haarlem. Mr M. A. Stufkens, griffier der Staten van Noordhol land. Tot officier in de orde van Oranje-Nassau: Dr Ir C. A. H. von Wolzogen Kühr, hoofd van het laboratorium van het Prov. Waterleidingbedrijf van Noordholland, te Bloemendaal. H. Y. Visser, ontvanger der directe belastingen. C. H. van Riel, adjunct-directeur van het telefoondis trict te Haarlem. R. W. P. Peereboom, journalist, te Heemstede. Ir L. F. Otto, wonende te Bloemendaal, voorheen com missaris-generaal voor de Nederlandse Economische Be langen in Duitsland. Tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: Mr P. Fuhri Snethlage. E. Steenbergen te Heemstede, werkgever-lid van de Raad van Arbeid te Amsterdam en bestuurslid van het Prophylaxefonds. M. S. Andriessen, beeldhouwer. De ere-medaille, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau, is toegekend aan: In goud: H. van der Veen, huismeester bij de strafgevangenis te H. L. Spee, adjudant der gemeentepolitie.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1950 | | pagina 106