77 MEI militair vliegtoestel neer, de piloot komt om het leven, f De heer A. C. van Meeteren, oud-leraar aan de Ho gere Handelsschool en H.B.S. a. ia. De afdeling Haarlem van de Nederlandse Reisvereni- ging viert haar veertig en de Politie Sportvereniging Haarlem haar dertigjarig bestaan. Op de jaarlijkse algemene vergadering van de Hollandse Maatschappij der Wetenschappen wordt in het bijzon der aandacht besteed aan het feit, dat de Oeuvres com- plètes de Christiaan Huygens, waaraan vijf en zestig jaar gewerkt is, gereed zijn gekomen 14 De Bloemendaalse dameshockeyclub B.D.H.C. wordt kampioen van Nederland van de Koninklijke Neder landse Hockeybond. c. Aan de heer J. Felix, lid van de propagandaclub Sint Jan in de parochie Amsterdamse buurt, wordt het ere kruis Pro Ecclesia et Pontifice aangeboden. i6. De heer C. Maarschalk, oud-burgemeester van Haar lem, tachtig jaar. 19. f Mejuffrouw C. A. H. Brunt, lerares Nederlands H B S a 20. f De heer A. Yzerman, oud-hoofd der M.U.L.O. te Bloemendaal. 21De majoors, de heer en mevrouw Bosveld-Kok, bevel voerende officieren van het Leger des Heils en luite nants Mannie en Visser, maatschappelijk officieren van het korps te Haarlem, nemen afscheid. 22. Een manufacturier aan de Amsterdamstraat wordt be roofd van 900, 24. De gemeenteraad verleent eervol ontslag aan Dr J. Ph. Toosten Hattink, als Hoofd der heelkundige afdeling van het Sint Elisabeths Gasthuis en benoemt tot diens opvolger Dr G. L. van der Zwaag uit Groningen. 25. De gemeenteraad van Bloemendaal besluit tot aankoop van 'Bloemenheuvel' aan de Bloemendaalseweg voor 110.000,de bedoeling is het buiten in te richten tot raadhuis. 26. Op het terrein van H.F.C. wordt een voetbalwedstrijd

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1950 | | pagina 109