78 MEI—JUNI gehouden tussen doktoren en advocaten; de doktoren winnen met 4-3. 29. Eerste deel van de zangwedstrijd van 'Polyhymnia* ter gelegenheid van het zestigjarig bestaan. Op een receptie op 4 Juni wordt de secretaris, de heer Jac. Bos, toege kend de gouden eremedaille, verbonden in de orde van Oranje-Nassau. 30. f De heer C. W. C. van Rietschoten, oud-directeur van het Postkantoor te Bloemendaal. 31. De heer A. van Zijp, wagenvoerder, veertig jaar werk zaam bij de Noord Zuidhollandse Vervoermaatschappij, wordt toegekend de bronzen eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. Het is honderd jaar geleden, dat de heren Zocher en Koopman een fabriek openden, waaruit later de Haarlemse Stoomverffabriek is ontstaan. JUNI 1. Aan de heer G. Hulsebosch te Bloemendaal wordt opgedragen het maken van een stamriool in de Wilhel- minastraat; hij had ingeschreven voor 209.900,—. Aan de Crayenestersingel wordt de eerste Heemsteedse openbare kleuterschool officieel geopend. 2. Huldiging van Mr Th. A. Wesstra, die dertig jaar gemeentesecretaris van Haarlem is. 3. In Teylers Stichting wordt aan Dr H. W. van Tricht uit Eindhoven de gouden medaille uitgereikt voor zijn beschrijving over het leven van Hooft tot zijn eerste huwelijk, naar aanleiding van een prijsvraag van Tey lers tweede genootschap. t. Ds A. Trouw, voorganger der Vereniging van Vrij zinnig Hervormden te Den Haag, vroeger te Haarlem. 4. f Ir P. C. van der Heyden, leraar aan het Triniteits- lyceum en voorzitter van de Vincentius Vereniging. f Prof. J. W. Geels, rustend hoogleraar van de Theolo gische School der Christelijk Gereformeerde Kerk, vroeger predikant te Haarlem.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1950 | | pagina 110