AUGUSTUS Tot directeur van het nationale park De Kennemer Duinen is benoemd Ir E. C. M. Roderkerk (zie 20 Oc tober). 2. De N.V. Droste's Cacao en Chocoladefabrieken viert haar zestig-jarig bestaan; Mejuffrouw M. de Jong, de heren H. P. Peekelaar, W. F. van Velzen, F. Luijten en J. Broekmeijer, leden van het personeel, ontvangen een koninklijke onderscheiding. 8. f De heer W. H. van Arkel, notaris. 14. Tot plebaan der Basiliek is benoemd de heer H. W. Agterhof, secretaris van het bisdom Haarlem; deze wordt later opgevolgd door Dr M. J. de Jong, kapelaan van de Begijnhofkapel te Amsterdam. 15. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leef tijd neemt de heer E. A. J. van Ghert afscheid als chef van de afdeling militaire zaken ter gemeente-secretarie. 16. De heer S. Jonk wordt benoemd tot opvolger van no taris D. M. Klijzing en de heer P. W. Meijlink te Haarlem wordt benoemd tot notaris te Middelburg. Kick Smit, die vele jaren in het Nederlands elftal heeft gespeeld, neemt afscheid als voetballer van de voetbal club 'Haarlem' wegens zijn benoeming tot oefenmeester. 21Benoemd tot rechter in de Haarlemse rechtbank Mr H. G. Rambonnet, tuchtrechter voor de prijzen in de ar rondissementen Maastricht en Roermond; op 12 Sep tember volgt zijn installatie. f Mr Th. Maassen, vice-president van het Gerechtshof te Arnhem, vroeger vice-president van de Haarlemse rechtbank. 22. Benoemd tot lid van de Eerste Kamer der Staten-Gene- raal de heer P. J. Kapteyn te Bloemendaal. 23. f Mejuffrouw C. M. P. A. Fleck, oud-lerares Hoogduits aan de Middelbare school voor Meisjes. 24. Mr H. K. G. baron van Hardenbroek van Bergam bacht viert zijn zilveren jubileum als burgemeester van Bennebroek. 26. De heer J. Th. R. Schreuder, bekende persoonlijkheid op onderwijsgebied, viert zijn tachtigste verjaardag.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1950 | | pagina 116