86 SEPTEMBER 10. De Woningbouwvereniging 'Sint Bavo' neemt 68 wo ningen in gebruik aan de Zomervaart, Dirk Schaferstraat en Prins Bernhardlaan. 12. De heer H. Berkhout, veertig jaar zetter bij Haarlems Dagblad, ontvangt de bronzen eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 13. In het Concertgebouw wordt een bijeenkomst gehouden ter viering van het vijfjarig bestaan van de Nederlandse Jeugd Gemeenschap. De duplex-woning Vondelweg 396 is ingericht als ten toonstelling. 16. Opening van de nieuwe weg langs de Zomervaart. De Speeltuinvereniging 'Oosterkwartier' viert haar vijf en twintigjarig bestaan. Receptie ter gelegenheid van het vijf en zeventigjarig bestaan van de dansacademie Martin. 19. De hal van het Stadhuis krijgt een ander aanzien. Eervol ontslag aan Mr W. M. Paardekooper Overman als voorzitter van het college van regenten der gevange nissen. De heer P. F. Sernée, veertig jaar werkzaam bij de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen N.V., ontvangt de bronzen eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 21. De gemeenteraad van Bloemendaal besluit de exploita tie van de Reinigingsdienst in eigen beheer te nemen. 22. f De heer P. M. Gieske, chef van de Uitvoerende dienst bij de Noord Zuidhollandse Vervoermaatschappij. 23. Opening van de gemeentelijke sportterreinen aan de Schalkwijkerweg. De groot-loge-zitting van de Internationale Orde van Goede Tempelieren houdt een congres. De heer Jos de Klerk vijf en twintig jaar hoofdleraar fluit aan de Muziekschool van Toonkunst op de Nieuwe Gracht. 27. Het genootschap 'Reclame' houdt een tweedaags con gres. De gemeenteraad verleent eervol ontslag aan Dr C. Spoelder als rector van het Stedelijk Gymnasium (zie

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1950 | | pagina 118