- «7 - SEPTEMBER—OCTOBER 22 December) en aan de heer C. J. Mieras, als directeur van de Keuringsdienst van waren. Ten gevolge van de rioleringswerkzaamheden in de Wilhelminastraat doet zich een geval van gasverstikking voor, waarbij een veertigjarige bewoonster om het leven Huldiging van de zeventigjarige schrijfster Marie van Zeggelen in de Sociëteit'Teisterband. 20 De Amsterdamstraat heeft een nieuwe straatverlich ting, die door wethouder W. F. Happé ontstoken wordt, «o. Huldiging van Jhr Mr C. J. A. den Tex, burgemeester van Bloemendaal, ter gelegenheid van zijn zilveren ambtsjubileum. De heer A. J. Loerakker, oud-lid van de Tweede Ka mer, oud-raadslid van Haarlem en oud-voorzitter van de R.K. Landarbeidersbond. f Mr L. L. F. André de la Porte, oud-bankier. OCTOBER i. De heer J. F. C. Brinkmann vijf en twintig jaar direc teur van de N.V. Restaurantbedrijf J. J. Brinkmann aan de Grote Markt. 5. Viering van het vijf en twintigjarig bestaan van het Cen traal Bloembollencomité. 6. f De heer C. Warnier, oud-secretaris der Koninklijke Liedertafel 'Zang en Vriendschap' en oud-onderwijzer. 7. De burgemeester van Nijmegen opent in het Frans Halsmuseum een tentoonstelling van gerestaureerde wandtapijten. f De heer P. J. van Empelen, hovenier te Heemstede. 20. Officiële overdracht van gronden van de Erven Van der Vliet aan het bestuur der stichting 'De Kennemer Duinen' (zie 17 November). 22. De heer J. A. Schipper, bankier en raadslid, benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. 23. De R.K. Schoenmakerspatroonsvereniging te Haarlem viert haar gouden jubileum. 24. Veiling van de inventaris van 'Huis te Bennebroek', komt. ..r ut

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1950 | | pagina 119