- 76 - JANUARI waargenomen; tot zijn opvolger wordt benoemd de heer F. S. Noordhoff. 12. f Mevrouw P. M. van Slijpe-Kersbercen, oud-directri ce van het Stads Armen- en Ziekenhuis aan de Schoter- singel. 13. Een aantal Haarlemse toneelspelers brengt een bezoek aan Oostende en voert daar het stuk 'Achter wallen en poorten van Haarlem' op (zie 26 Maart). 14. De Nederlandse Unie van Muziekverenigingen houdt een concours in het Concertgebouw. 16. f De heer L. de Wilde, oud-lid van de Heemsteedse gemeenteraad. 18. De musicus Henri Pielage viert zijn vijf en tachtigste verjaardag. 22. Tot rechter in de rechtbank te Rotterdam is benoemd Mr C. W. de Visser, rechter-plaatsvervanger te Haar lem. 23. f Mr G. J. Paré, rechter te Arnhem, vroeger substituut griffier bij de Haarlemse rechtbank. 26. De heer A. de Vogel, oud-directeur van de Muziek school aan de Nieuwe Gracht, viert zijn tachtigste ver jaardag. 27. De heer M. A. Reinalda, commissaris der Koningin in de provincie Utrecht, opent in het Huis Van Looy een tentoonstelling van werken van Jan Larij. 29. De burgemeester installeert een wijkcomité voor Spaarndam. 30. De vergadering van de Provinciale Staten benoemt tot lid van de commissie van bestuur van de Provinciale Ziekenhuizen Mevrouw Mr J. M. Stoffels—Van Haaf- Met een uitvoering in de Stadsschouwburg wordt het interscholaire jeugdtournooi geopend. 31. De gemeenteraad besluit een bedrag van 186.800,— beschikbaar te stellen ten behoeve van de bouw en eer ste inrichting van een zesklassige school voor 212 leer lingen aan de Geusevesperstraat, uitgaande van het kerkbestuur der parochie van Zeven Smarten en van de H. Bavo. TEN.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1951 | | pagina 108