- 78 - FEBRUARI—MAART 21. De gemeenteraad besluit de gasprijs met een halve cent per m3 te verhogen en de meerderheid verklaart zich tegen de stichting van een tweede (een R.K.) Ambachts school. 23. In het Krelagehuis wordt een Voorjaarsbeurs gehou den, uitgaande van de afdeling Haarlem van de Neder landse Vereniging van Huisvrouwen. 27. "f" De heer J. B. van Meeuwen, Heemstede, oud-gezag voerder der stoomvaart maatschappij Nederland. f De heer H. Croes, arts. Ir C. A. H. van Wolzogen Kühr, hoofd van de schei kundige bacteriologische dienst en de heer E. Vogelen zang, hoofd van de dienst der terreinen van het Provin ciaal Waterleidingbedrijf nemen afscheid wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd; laatst genoemde wordt benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. 28. J. W. F. Kuijk, adjunct-hoofdstationschef te Haarlem, gaat met pensioen. De Bloemendaalse Middenstandsvereniging 25 jaar. MAART 1. Installatie van de Huuradviescommissie. 2. Mevrouw C. Kroüwels—Traksel wordt door de Paus onderscheiden met het gouden kruis Pro Ecclesia et Pontifice en door het gemeentebestuur met de erepen ning. In het Frans Halsmuseum wordt een tentoonstelling gehouden van schilderijen welke Mevrouw G. Wall- brink—Oud aan de gemeente ten geschenke heeft aan geboden. 3. De heer C. van Vreede, procuratiehouder en chef van de afdeling rekening-courant bij de Twentse bank, viert zijn gouden jubileum. De voetbalclub Racing Club Haarlem 40 jaar. 10. De Kennemer Turnkring (aangesloten bij het Konink lijk Nederlands Gymnastiek Verbond) veertig jaar. De heren C. Th. Smal en J. J. van Doorn worden benoemd

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1951 | | pagina 110