- 79 - MAART tot ereleden van de kring en de heren F. J. Rikkerink. en C. Versteeg ontvangen het erespeldje van het K.N. G.V. (zie 14 Mei). 11. De heer J. van Honschoten te Zandvoort, die zestig jaar jachtopziener is, wordt onderscheiden met de zilveren medaille van de Huisorde van Oranje. 14. De gemeenteraad verleent een crediet van 173.000,— voor de aankoop van perceel Raamsingel 2 van de Al gemene Noordhollandse Maatschappij voor levensver zekering, die naar Den Haag verhuist, om daarin de dienst van Sociale Zaken te vestigen (zie 2 December). Een crediet van 59.000,— wordt beschikbaar gesteld voor rioleringswerkzaamheden op de Rijksstraatweg tussen het Soendaplein en de Zaanenlaan en een crediet van 686.300,— voor riolerings- en bestratingswerk zaamheden ten zuiden van de Amsterdamsevaart. Zeven burgemeesters van grote gemeenten brengen een bezoek aan het stadhuis, om de werkzaamheden van de cithograaf gade te slaan. 15. De deelnemers aan het kampioenschap van Nederland groot biljart, dat in restaurant Brinkmann gehouden wordt, worden op het stadhuis officieel door het ge meentebestuur ontvangen. De heer A. Helmig, die vijftig jaar bij de firma Jacobus Boelen te Amsterdam werkzaam is, wordt toegekend de eremedaille in goud, verbonden aan de orde van Oranje-N assau. 16. In het Krelagehuis wordt een bijeenkomst gehouden ter viering van het vijftigjarig bestaan van de Neder landse Natuurhistorische vereniging. 17. De heer C. Hoogestein, vijftig jaar werkzaam bij de firma D. Hoogenbirk en Zoon te Bloemendaal, wordt de eremedaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau, toegekend. Het Pensioenfonds van de Noord-Zuid-Hollandse Ver voermaatschappij 25 jaar. 18. f De heer W. A. van der Kamp, secretaris van het Ver bond van Haarlemse Speeltuinverenigingen. 19. Bij de Gereformeerde Kerk te Haarlem wordt beroepen

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1951 | | pagina 111