- 80 - MAART Ds A. B. C. Hofland, die het beroep aanneemt. 21. Ds E. Pot, predikant bij de Nederlands Hervormde ge meente te Haarlem, viert zijn zilveren ambtsjubileum. De heer H. Siecker, stationschef bij de Nederlandse spoorwegen te Bloemendaal, viert zijn gouden jubi leum. Op 1 April wordt hij gepensionneerd en wordt opgevolgd door de heer J. A. W. Jeronimus te Soest- duinen. Op het erf van de Cruquius-hoeve is de eerste boom ge plant; op deze hoeve zullen patiënten van Meer en Bos van de Christelijke vereniging tot verpleging van lijders aan vallende ziekte werken. In het Huis Van Looy wordt een tentoonstelling van moderne Luxemburgse kunst gehouden. Installatie van de Stichting tot ontwikkeling van de In dustrie. 22. fProf. Dr P. H. van Moerkerken te Amsterdam, oud leraar H.B.S. te Haarlem. 26. Ter gelegenheid van de toneeluitwisseling Haarlem- Oostende brengen toneelspelers uit Oostende een be zoek aan Haarlem. f Pastoor J. N. A. Beenakker, pastoor der R.K. Parochie aan het Spaarne. De heer A. J. M. van Os maakt veertig jaar deel uit van de conferentie van de H. Antonius van Padua en wordt benoemd tot ridder in de orde van de Heilige Gregorius. 27. Sporttournooi van 350 leerlingen van negentien Neder landse gymnasia. 28. De heer H. Korenstra, oud-directeur van de vroegere Nutskweekschool voor meisjes, tachtig jaar. De gemeenteraad behandelt de gemeentebegroting 1952. Medegedeeld wordt, dat het tekort gestegen is tot bijna een millioen gulden. 29. De Nederlandse Bond van Leerkrachten bij het Nijver heidsonderwijs houdt in Haarlem een congres. 30. Ter gelegenheid van het veertigjarig bestaan van de Nederlandse Philatelistische vereniging 'Op hoop van zegels' wordt in het Frans Halsmuseum een tentoon stelling gehouden.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1951 | | pagina 112