- 82 - APRIL de Vereniging voor Vreemdelingenverkeer werd opge richt, houdt het bestuur der Stichting Haarlems Bloei een receptie in de hal van het Stadhuis. 16. f De heer Emile Erens, Heemstede, hagiograaf. 17. f Ir I. Wouters, Heemstede, oud-hoofdingenieur van de Staats Spoorwegen in N.O.I. 18. Pastoor C. F. Nieuwenhuijzen, pastoor der Oud-Katho lieke kerk te IJmuiden, vroeger te Haarlem, viert zijn zilveren ambtsjubileum. De heer W. H. van Baarle, Overveen, benoemd tot rid der in de orde van het Legioen van Eer. 21. Vijftig jaar geleden werd de Hervormde Zondagsschool 'De Zaaier' in de Amsterdamse buurt opgericht; me juffrouw M. van Dalen, die 47 jaar haar krachten aan de school heeft gegeven, ontvangt de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. In het Frans Halsmuseum houdt de vereniging van directeuren van Nederlandse musea haar jaarvergade ring. Jaarvergadering van de landelijke hoofdgroep gemeen te-ambtenaren van de Algemene R.K. Ambtenarenbond. 25. De gemeenteraad benoemt de heer M. J. Goedee tot onbezoldigd ambtenaar van de burgerlijke stand, ver leent een crediet van 62.000,— voor herstel van oor logsschade aan de watertoren te Overveen (het rijk zal een deel terugbetalen) en neemt een verordening aan in zake het fotograferen in de hal van het stadhuis tijdens huwelijksplechtigheden. f Mr A. A. Diemer Kool, Aerdenhout, vroeger een bekertde figuur in sportkringen. 28. Het Nederlands Klassiek Verbond houdt zijn jaarver gadering in het Frans Halsmuseum. Aan de volgende inwoners van Haarlem en naaste om geving worden onderscheidingen toegekend. Benoemd werd tot commandeur in de orde van Oran je-N asau: E. Kupers te Bloemendaal, voorzitter van het Alg. Werkloosheidsfonds en oud-voorzitter van het Ned. Verbond van Vakverenigingen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1951 | | pagina 114