- 83 - APRIL Tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: Mr J. J. Hage, directeur van de Coöp. Ver. 'Centraal Beheer' te Amsterdam, wonende te Heemstede. Mr G. Sluis, oud-president van de Rechtbank te Haar lem, wonende te Heemstede. Tot officier in de orde van Oranje-Nassau: Mr J. A. Vaillant, administrateur C. ter Provinciale Griffie van Noordholland te Haarlem. Ir B. F. van N ie velt, directeur van het Provinciaal Wa terleidingbedrijf van Noordholland te Overveen. W. H. van Baarle, oud-voorzitter van de Ned. organi satie van tijdschriftuitgevers te Overveen. Jhr I. H. A. Backer te Haarlem, directeur van de N.V. Koninklijke Paketvaart Maatschappij. C. A. W. Pauw te Heemstede, directeur van de N.V. Houthandel voorheen William Pont. P. H. Kaars Sijpesteyn, wonende te Heemstede, presi dent-commissaris van de Verenigde Textiel-Oliefabrie- ken N.V. te Krommenie. Mr Th. H. M. Verspyck te Bloemendaal, directeur van Wessanen's Koninklijke Fabrieken N.V. te Wormer- veer, voorzitter van de vakgroep Maalindustrie en on dervoorzitter van het Bedrijfschap voor granen, zaden en peulvruchten. J. C. Gehrels te Vijfhuizen, oud-bestuurslid van organi saties op het gebied van de veeteelt. Mr B. J. Lambers te Heemstede, oud-hoofdambtenaar van het Departement van Sociale Zaken en oud-officier van Justitie in Ned. Indië. Tot ridder in de orde van Oranje-N assau: J. F. van Lennep, bestuurslid van het Effecten-Vernieu wingsbureau te Amsterdam, wonende te Heemstede. G. Dekker, waarnemend accountant bij de Rijksaccoun tantsdienst te Haarlem. A. Biesheuvel, te Spaarndam. J. P. Strijbos, ornitholoog te Heemstede. Mr F. Vorstman, te Haarlem. M. H. Jacobs, te Haarlem, technisch inspecteur le klasse bij de Ned. Spoorwegen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1951 | | pagina 115