- 84 - APRIL E. Th. H. Wickel, te Haarlem, hoofdmachinist ter koopvaardij. P. de Regt, te Haarlem, gepensionneerd technisch hoofdambtenaar in algemene dienst van de Provinciale Waterstaat van Noordholland. PA. Mascini, te Heemstede, directeur van de Chemi- grafische Kunstinrichting D. Schnabel te Amsterdam. A. Lodder, te Haarlem, technisch hoofdambtenaar bij de Arbeidsinspectie. De ere-medaille verbonden aan de orde van Oranje- Nassau is toegekend aan: In goud: B. H. Slauderof, procuratiehouder bij een Verzeke ringsmaatschappij te 's-Gravenhage, wonende te Aer- denhout. O. de Vries, adjudant van de gemeentepolitie te Bloe- mendaal. P. M. Germes, te Haarlem, employé le klasse der P.T.T. In zilver aan: J. Wildschut, hoofdfitter bij het Gemeentelijk Ener giebedrijf te Haarlem. A. J. A. van Doorn te Haarlem, stoffeerder bij de Ned. Spoorwegen. G- TStoel, te Haarlem, gepensionneerd wagenmaker bij de Ned. Spoorwegen. P. J. Alleman, te Haarlem, hoofdseinhuiswachter bij de Ned. Spoorwegen. Mej. C. Sluis, boekhoudster en procuratiehoudster bij de C. V. Woninginrichting Randoe te Haarlem. J. Manekus, te Haarlem, voorheen tekenaar-instructeur bij Werkspoor N.V. te Amsterdam. J. P. Arnold, te Haarlem, voorheen chef van reparatie werkplaats van Werkspoor te Amsterdam. In brons aan: J. van Eyk, te Haarlem, besteller le klasse bij de P.T.T. D. Godefroy, te Haarlem, wielendraaier le klasse bij de Ned. Spoorwegen. H. C. v. d. Steeg, te Haarlem, schilder 2de klasse bij de Ned. Spoorwegen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1951 | | pagina 116