- 85 - APRIL—MEI C. H. Jagtenberg, te Santpoort, gewezen tuinbaas bij de familie Enschedé. A. in 't Veld, te Haarlemmermeer, bloemistknecht bij de N.V. Ed. Nieuwenhuis te Lisse. C. A. E. W. A. Lagerwey, boekdrukker bij de N.V. Joh. Enschedé en Zonen, grafische inrichting, te Haar lem. 30. Ter gelegenheid van de viering van Koninginnedag brengt het muziekkorps van het Belgische Gidsen-regi- ment een bezoek aan Haarlem. Noodlanding van de ballonvaarster Nini Boesman bo ven Zandvoort, die met haar passagier, Godfried Bo- mans, in zee terecht komt. MEI 1. Tot pastoor der R.K. Parochie aan het Spaarne wordt benoemd de heer W. C. van Gastele. De afdeling Haarlem van het Witte Kruis 75 jaar. 8. Huldiging van vijf Haarlemse brandweerlieden, die hun zilveren jubileum als vrijwilliger vieren. 9. De Haarlemse Huishoud- en Industrieschool 50 jaar, aan het bestuur wordt een glas-in-loodraam ter plaat sing in de school aangeboden. Ter nagedachtenis van de journalist Lex Althoff, die in de oorlogsjaren is omgekomen, wordt in de kranten- zaal van de Stadsbibliotheek en Leeszaal een plaquette onthuld, aangeboden door journalisten. 12. f Mr Dr F. S. Witteveen, oud-administrateur ter Pro vinciale Griffie. 14. Ds Jean Baudrez doet zijn intrede bij de Waalse ge meente. De Kennemer Turnkring geeft ter gelegenheid van zijn veertigjarig bestaan een uitvoering in het Openlucht theater te Bloemendaal. 15. f De heer J. F. Philips, Heemstede, directeur van Phi lips Bouwbedrijf. 16. De gemeenteraad keurt de gewijzigde politieverorde ning goed.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1951 | | pagina 117