- 86 - MEI—JUNI De Arbeiders zangvereniging 'De Stem des Volks' geeft haar eerste concert onder leiding van Hans Lichten- stein. 18. f Ir F. O. Bloembergen, directeur van het district Haarlem van de Telefoondienst. 19. Ter gelegenheid van het feit, dat het op 8 Januari vijf tig jaar geleden was dat in Haarlem de journalisten organisatie werd opgericht, wordt in de Vleeshal een bijeenkomst gehouden. De heer J. H. Bergh te Bloemendaal wordt geïnstalleerd tot burgemeester van Jisp. 21. De Haarlemse Brandblussersvereniging 'De Tien' 60 jaar, de leden ontvangen van de burgerij een geschenk. De Algemene R.K. Ambtenarenbond houdt een con gres, dat voor een deel wordt bijgewoond door Mgr. J. P. Huibers, bisschop van Haarlem. 28. f De heer E. Blanke, secretaris van de Bloemendaalse Middenstandsvereniging. De heer H. Franken Jr, afgetreden voorzitter van het college van kerkvoogden der Nederlands Hervormde gemeente te Haarlem, is benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. 29. Veiling van de inboedel van het Huis met de Witte Beelden (Eindenhout) aan de Wagenweg. Mr A. E. C. de Groot van Embden wordt in Atlantic City gekozen in het bestuur van de Internationale Ro tary. 30. Ter gelegenheid van het jubileum der Rijksverzeke ringsbank te Amsterdam wordt de voorzitter, Mr G. Jansen te Heemstede, benoemd tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw. JUNI 1. Dr Tj. Halbertsma is vijf en twintig jaar verbonden als kinderarts aan het St Elisabeths Gasthuis. De minister van onderwijs, kunsten en wetenschappen, Prof. Dr F. J. Th. Rutten, opent in de Vleeshal de Rembrandttentoonstelling.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1951 | | pagina 118