- 87 - JUNI 2 Viering van het veertigjarig bestaan van het district Haarlem van de Nederlandse Padvindersvereniging. De heer G. Brakel, architect. f lr B. H. Blankenberg, wonende te Aerdenhout, di recteur van de N.V. Chemische Fabriek Noordholland te Beverwijk. De speeltuinvereniging Flora 25 jaar. 5. De afdeling Haarlem van de Nederlandse R.K. Bond van werkgevers in het loodgieters-, fitters- en sanitair installatiebedrijf 25 jaar. In een gebouw aan de Schouwtjeslaan wordt een jeugd bibliotheek (afdeling van de Stadsbibliotheek en Lees zaal) in gebruik genomen. f De heer J. H. Dikshoorn, technisch hoofdambtenaar eerste klasse van het Gemeentelijk Energiebedrijf. 9 Herdenking van het veertigjarig bestaan van de Haar lemse Cricket Bond met een wedstrijd tussen veteranen en een vertegenwoordigend elftal. De heer C. J. van Tilburg, redacteur van Haarlems Dag blad, is vijftig jaar in de journalistiek werkzaam. 14. De heer H. J. Rijnhart, ambtenaar bij Bouw- en Wo ningtoezicht en lid van de kerkeraad der Nederlands Hervormde Gemeente te Bloemendaal. De heer H. Smidt van Gelder te Bloemeiicia.3.1, a.£ge- treden als voorzitter van de Algemene Werkgeversver eniging, is benoemd tot ridder in de orde van de Ne derlandse Leeuw. 17. Dr S. Kamminga 40 jaar neus-, keel- en oorarts. Mr A. R. Andringa, Den Haag, vroeger substituut officier van justitie bij de Haarlemse rechtbank, later officier van justitie te Rotterdam. 18. Tot officier in de orde van Oranje-Nassau is benoemd de heer H. R. B. Wiesman, Overveen, firmant van de assurantie maatschappij Boot, Gipon en Co. 20. f De heer H. Meeusen, chef van de afdeling Openbare Werken ter gemeentesecretarie. 22. Ouders van leerlingen der Christiaan Huygensschool bieden de gemeente een volière aan ter plaatsing bij de school.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1951 | | pagina 119