- 89 - JULI De heer G. de Lugt, veertig jaar werkzaam bij de Noord- Zuid-Hollandse Vervoermaatschappij, wordt de bronzen eremédaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau, toegekend. 14. f De heer B. W. J. Verwey, medefirmant van de firma Keur en Sneltjes, vroeger speler van het Nederlands voetbalelftal. De bloemenkoningin doet haar intocht ter gelegenheid van de Haarlemse bloemenweek; in de loop der week treden Zweedse volksdansers in de hal van het stadhuis op en wordt op de Grote Markt een West-Friese brui loft gehouden. 16 f De heer J. van Konijnenburg, arts te Amsterdam, oud- directeur van de Gemeentelijke Geneeskundige en Ge zondheidsdienst te Haarlem. 17. Deelnemers aan een studiereis van het internationale Europese brandweerwezen wonen demonstraties bij van brandblussen van de Grote en van de Nieuwe Kerk. 18. De gemeenteraad voteert een bedrag van 1.107.110,— voor de bouw van 83 flatwoningen met vijf garages voor de woningbouwvereniging 'Huis Ter Cleef aan de oost zijde van de Planetenlaan en een bedrag van ƒ581.000,— voor de bouw van 40 woningen aan de Prins Bernhard- laan voor de vereniging Ons Belang eervol ontslag wordt verleend aan mejuffrouw J. Baron, onder-direc trice van de H.B.S. voor meisjes. 20. De heer J. F. C. Dix, een bekende figuur in tuinbouw- kringen, wordt ter gelegenheid van zijn zeventigste ver jaardag, benoemd tot ridder in de orde van Oranje- assa.ii Pastoor J. Th van Galen opent in het Ramplaankwartier een speeltuin voor rooms-katholiek Overveen. De inschrijving voor de lening van 4.000.000,— ten laste der gemeente Haarlem is niet voltekend. 23. In het Krelagehuis houdt de Nederlands Christelijke Radio Vereniging een Haak in-tentoonstelling ten bate van de kankerbestrijding. 24. f De heer E. van der Wall, oud-wethouder van finan ciën.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1951 | | pagina 121