- 91 - AU GUSTUS-SEPTEM BER f Mgr. N. L. A. Ammerlaan, vicaris-generaal in het bisdom Haarlem. 17. Mr H. J. M. Cokartsubstituut-griffier bij de recht bank te Rotterdam, wordt benoemd tot rechter te Haarlem. 18. Een speeltuin op het Theemsplem wordt in gebruik 23 De heer E. P. Koks, onderchef op de rotogravuredruk kerij bij de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zo nen N.V., wordt toegekend de eremedaille in ziver, ver bonden aan de orde van Oranje-Nassau. De damesacht van de Koninklijke Roei- en Zeilvereni ging 'Het Spaarne' behaalt bij internationale wedstrij den te Macon de eerste prijs. SEPTEMBER 1 Dr I. J. van der Belt 25 jaar arts. In de Linnaeusschool wordt de eerste Montessoriklas De heer A. Helmig, van 1932 af bestuurslid van de af deling Haarlem van de Koninklijke Nederlandse Voet balbond, treedt af en wordt opgevolgd door de heer L. Biesheuvel. j- De heer W. Meijer, oud-referendaris ter Provinciale Griffie De heer B. F. Enschedé, president-directeur van de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen N.V., 40 jaar bij het bedrijf werkzaam. 3. De Christen Jongevrouwen Federatie neemt in de Spruitenbosstraat 17 een internaat, waar meisjes voor de huishouding en eenvoudige sociale beroepen wor den opgeleid, in gebruik. De heer I. Cransberg, secretaris van de Academie voor voortgezet economisch onderwijs. 5 De heer J Hagen, gepensionneerd opzichter van weg en werken bij de Nederlandse Spoorwegen en oud ouderling der Nederlands Hervormde Gemeente te Haarlem.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1951 | | pagina 123