OCTOBER-NOVEMBER t Jkvi". W. F. van der Goes, oud-directrice van Haar lems Kinderhuis. 19. Jubilarissen van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer maatschappij in het Concertgebouw gehuldigd. 25. Ds J. A. Tiemens, geestelijk verzorger van de protes tants christelijke militairen, neemt afscheid door het aanvaarden van een beroep als predikant bij de Gere formeerde Kerk te IJmuiden-Oost. 29. -f- De heer A. Berendsen, procuratiehouder op het kan toor der Nederlandse Middenstandsbank. 30. In de Openluchtschool wordt een nationale jeugdcon- ferentie gehouden. 31. De gemeenteraad besluit Burgemeester en Wethouders te machtigen maatregelen te treffen voor het uitschrij ven van een burgerzinlening van vijf millioen gulden voor woningbouw, verleent een extra-subsidie voor het Jeugdhuis te Spaarndam en besluit weer melk te ver strekken op de scholen. NOVEMBER 1. De heer A. H. Beenhakker, 25 jaar administrateur van Haarlems Ziekenfonds. 3. Viering van het vijftigjarig bestaan van de Vereniging Haerlem'. 4. f De heer K. Lubberink, rustend arts. 5. Bij een ontploffing, gevolgd door een brand bij de Chemische industrie Rids komen drie arbeiders om het leven; de namen van de slachtoffers zijn K. T. T. de Haan (40 jaar), P. Reehorst (20 jaar) en W. Huisman (41 jaar). Tot geheim kamerheer van de Paus is benoemd Mgr J. J. Henneman, archivaris van het bisdom. 10. Viering van het veertigjarig bestaan van de Haarlemse Handelsschoolvereniging, vereniging van oud-leerlin gen der H.B.S. a. 11. Ter ere van Roelf Gerbrandt, die zestig jaar is gewor den, wordt in het Waaggebouw een tentoonstelling gehouden.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1951 | | pagina 126