- 95 - NOVEMBER 13. De vergadering van de Provinciale Staten van Noord holland besluit eervol ontslag te verlenen aan Ir C. Thomese als hoofdingenieur-directeur van de Provin ciale Waterstaat; tot zijn opvolger wordt benoemd Ir C. Krijn, hoofdingenieur bij de dienst. De drijfriemenfabriek voorheen A. Drost en Zoon 150 jaar. 14 f Mr C. C. J. M. van Hoof, Heemstede, directeur van de Nederlandse Bedrijfsunie, oud-inspecteur der belas tingen te 's-Hertogenboscli. 15. De gemeenteraad van Bloemendaal verstrekt aan Ir A. M. de Rouville de Meux te 's-Gravenhage opdracht een schetsontwerp te maken van het Raadhuis dat in Bloe- menheuvel' gehuisvest zal worden en stelt een partieel uitbreidingsplan voor de kop Zeeweg vast. 16. f De heer G. Kreynenbroek, Heemstede, oud-bank directeur. 19. De gemeenteraad van Heemstede besluit een geldle ning aan te gaan van 555.000,— voor het bouwen van woningen; het geld is bijeengebracht door de inwoners van Heemstede. De Haarlemse Amateur Fotografenvereniging 25 jaar. 20. Mr H. M. Mulderije, minister van justitie, woont een filmvoorstelling van de Vereniging tegen het mishan delen van dieren bij. 21. De gemeenteraad besluit een obligatielening aan te gaan van vijf millioen gulden tegen een rente van 4% (burgerzinlening voor de woningbouw); de politie zal een perceel aan het Nassauplein verlaten; besloten wordt tot onteigening van gronden nabij de Gerrit Bar- tholomeuslaan nabij de Ramplaan over te gaan en de gronden in de toekomst te bestemmen voor het bouwen van woningen voor ouden van dagen en voor een ver zorgingshuis. In Overveen wordt de Koningin Wilhelmmaschool voor bijzonder lager onderwijs geopend. 22. De afdeling Haarlem en omstreken van de N ederlandse R.K. Bond van electrotechnische werkgevers St Anto- nius 25 jaar.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1951 | | pagina 127