- 96 - NOVEMBER-DECEMBER Leerlingen van de Middelbaar Technische School voor Bouwkunde te Amsterdam zullen het kerkje te Spaarn- woude, dat een cultureel centrum is geworden, restau reren. 24. Camille Huysmans, oud-burgemeester van Antwerpen, bezoekt het Frans Halsmuseum. De Haarlemse Boekverkopersvereniging 25 jaar. 26. Wegens verbouwing is het verkeer over de Langebrug vier weken gestremd. Intrede Ds A. B. C. Hofland, gekomen uit Emmen, als predikant der Gereformeerde Kerk te Haarlem. Het jeugdhuis op de hoek van de Pijnboomstraat en Schoterweg, uitgaande van de Nederlands Hervormde Gemeente te Haarlem-Noord, wordt in gebruik ge nomen. 29. De heer J. J. Swens, voorzitter van de Kamer van Koop handel en Fabrieken te Haarlem, 70 jaar. 30. Ds A. Dondorp, predikant der Gereformeerde Kerk te Heemstede, die op 30 October zijn zilveren jubileum als predikant had gevierd, promoveert aan de Vrije Universiteit tot doctor in de theologie. De burgemeester steekt de eerste spade in de grond voor de aan te legen N ijverfteidsweg in de Waarderpolder. De heer C. H. van Riel, adjunct-directeur van het telefoondistrict, gepensionneerd. DECEMBER 1. De heer C. J. Kroon, referendaris, viert zijn gouden jubileum bij de Provinciale Griffie van Noordholland. 2. f De heer C. Kapiteijn, Heemstede, bloembollenkwe ker en voorzitter van de plaatselijke afdeling van de Algemene Vereniging voor Bloembollencultuur. In de Grote Kerk wordt een kind gedoopt van Neder landse ouders, woonachtig te Kopenhagen, omdat het dragen van een dubbele naam een beletsel was voor de plechtigheid aldaar; de naam van de vader is A. F. Franse van der Putten. 8. In het Wilhelminapark wordt de Koorschool (leerlin-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1951 | | pagina 128