- 97 - DECEMBER gen zijn leden van het jongenskoor der Kathedraal) of ficieel in gebruik genomen. 13. f De heer K. H. Tusenius, Bloernendaal, oud-wethouder van Velsen. 14. Tijdens behandeling van een voorstel van Burgemees ter en Wethouders in de gemeenteraad om aan de Haarlemse Orkestvereniging voor de periode 1 October 1951—30 September 1952 een subsidie van ƒ80.000,— te verlenen, wordt hulde gebracht aan de dirigent Toon Verhey en de musici; het voorstel wordt aanvaard en verder wordt een vuilnisemmerverordening vastgesteld. 15. De heer B. F. Enschedé, president-directeur van de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen N.V., is teruggekeerd van een reis naar Indonesië, waar hij een overeenkomst heeft gesloten tot stichting van een In donesische N.V., die onder leiding van het Haarlemse bedrijf bank- en waardepapieren zal drukken. 17. Aan de heer A. Hoekstra, alhier, kassier bij de firma B. J. Nijkerk te Amsterdam, wordt toegekend de ere medaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau. In de vergadering van de Algemene Vereniging voor Bloembollencultuur wordt Jhr Dr O. F. A. H. van Nispen tot Pannerden herkozen als voorzitter; in zijn openingsrede doet hij mededelingen over de samen werking tussen Flora 1953 en de Stichting Keukenhof. 18. Viering van het veertigjarig bestaan van de Nederland se Gladiolenvereniging en huldiging van de heer K. Velthuijs die veertig jaar lid van het bestuur is. 19. Wethouder A. J. M. Angenent draagt een gebouwtje in het Noorder Sportpark over aan de Vereniging voor School- en Werktuinen. 20. JDe heer J. W. Lucas, gedelegeerd commissaris van de drukkerij De Spaarnestad. Het Minervatheater te Heemstede in gebruik genomen. In de Grote Kerk wordt eèn kerkzangdienst gehouden, waarin een Kerstboodschap van Prinses Wilhelmina wordt voorgelezen. 21. f De heer Jan J. van den Berg, oud-directeur van het

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1951 | | pagina 129