- 66 - MAART Benoemd tot administrateur ter gemeentesecretarie en tevens chef van de zevende afdeling (Openbare Werken en Volkshuisvesting) de heer M. H. van der Hoeven, te Rotterdam. j\De heer E. H. J. Hartog, oud-penningmeester en ere lid der voetbalclub Haarlem. Dr W. Mol 25 jaar verbonden als orthopaedisch chirurg aan het Sint Elisabeths Gasthuis. 3. Tot diegenen, die te Amsterdam in het Koninklijk Paleis door Prins Bernard worden onderscheiden wegens be toonde moed, zowel gedurende de Meidagen van 1940 en de bezetting van Nederland, als bij de politiële acties in het Verre Oosten, behoren de volgende personen uit Haarlem en omgeving: J. G. van den Bergh, Bloemen- daal (bronzen Leeuw), V. G. Kokhuis, H. Buitenhuis, J. C. Stuart, Haarlem, J. Siller, Heemstede, P. N. J. Lette, Aerdenhout, (allen bronzen kruis), N. S. Rap, Bloemendaal (vliegerskruis) en J. P. Boshof, Haarlem (kruis van verdienste). 4. fDe heer W. J. J. Schuijt, oud-inspecteur der Rijksbe lastingen. In de vacature F. P. Vermeulen te Velsen wordt be noemd tot lid van de Provinciale Staten van Noord holland mr O. H. van Wijk te Heemstede. 5. Benoemd is tot ridder in de orde van Oranje-Nassau de heer S. A. Steinbeek te Heemstede, oud-vlieger eerste klasse bij de K.L.M. 10. Gouden jubileum van de heer P. Kooy, chef der afdeling buitenland bij het kantoor Haarlem der Twentsche Bank. In het veilinggebouw Frascati te Amsterdam wordt inge zet de verkoop van de buitenplaats De Hartenkamp te Heemstede; later wordt zij onderhands verkocht voor een R.K. psychiatrische inrichting voor jongens. Tijdens een voorstelling van 'De Spaanse Brabander' in de Stadsschouwburg wordt Jan Musch ter gelegenheid van zijn gouden toneeljubileum gehuldigd. 12. De heer Ch. E. Visser, president-directeur van de N.V. Droste's Cacao en Chocoladefabriek, 70 jaar.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1952 | | pagina 100