- 67 - MAART De gemeenteraad besluit tot het instellen van een ge meentelijke dienst voor de Lichamelijke opvoeding, de Sport en de Jeugdzorg; tot inspecteur van deze dienst wordt benoemd de heer S. Heijers jr. 15. j-De heer M. J. Keizer, oud-notaris te Krommenie. De heer J. J. Geerlings, 40 jaar werkzaam bij de N.V. Electrische Luxebroodfabrieken v.h. J. Carels, wordt de bronzen eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau, toegekend. Opening van het pastoraal Centrum Lindenheuvel te Overveen, dat onder leiding staat van ds R. van der Mast. Op de erebegraafplaats aan de Zeeweg wordt bijgezet het stoffelijk overschot van de heer D. Koomen, Heem stede, vroeger chef-de-bureau van de Bond zonder naam, die kort na de bevrijding in het concentratiekamp te Durach is overleden. 16. Om het motorschip 'Safi', gebouwd op de werf van de Haarlemse Scheepsbouwmaatschappij, Spaarndam te laten passeren, moeten speciale maatregelen aan de sluis worden getroffen. 17. Op de erebegraafplaats aan de Zeeweg wordt bijgezet het stoffelijk overschot van de heer Jos. Mathot, drukker te Haarlem, overleden op 27 November 1944 te Neuen- gamme (concentratiekamp) 18. Het bestuur van de Woningbouwvereniging Het Oosten heeft aanbesteed het bouwen van 354 woningen nabij de Prins Bernhardlaan in Oost; laagste inschrijver Aan- nemingbedrijf Erven R. F. P. Jansen, Nieuw-Vennep voor/3.034.182. j"Mr H. G. Wittebol, secretaris van de directie der N.Z.H.V.M., overlijdt aan de gevolgen van een verkeers ongeluk te Eemnes. fDe heer G. J. Bakker, Bloemendaal, directeur van de Cultuurmaatschappij Tjiomas. Herdenking van het 1 oo-jarig bestaan der Christelijke schoolvereniging te Heemstede. 19. Op de erebegraafplaats aan de Zeeweg wordt het stofte-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1952 | | pagina 101