- 68 - MAART-APRIL lijk overschot van de heer L. Peper, vroeger lid van de gemeenteraad, bijgezet. 21. Heien van de eerste paal van het kerkgebouw der Her vormde gemeente van Spaarndam aan de Eksterstraat (zie 24 Mei). 22. fH. Dik, rijwielgroothandelaar te Haarlem. Architect J. London te Hilversum, bouwer van het raad huis te Halfweg en van het Militair Tehuis te Haarlem, vroeger woonachtig te dezer stede, wordt 80 jaar. Wegens zijn benoeming tot voorganger van de Vereni ging van Vrijzinnig Hervormden te Arnhem neemt dr J. de Graaf afscheid als voorganger van de Vereniging van Vrijzinnig Hervormden alhier. 24. De aannemer H. van den Aardweg is de laagste in schrijver van de bouw van het eerste deel van het Coorn- hertlyceum aan de Chrysanthemumlaan; hij schreef in voor 186.450 (zie 4 Juni). 25. Mevrouw A. C. van Andel-Smits, uit Spaarndam, thans in een rusthuis, honderd jaar. 26. Het Bedrijfschap voor Zuivel beschikt afwijzend op een verzoek van Haarlemse melkhandelaren om tot melk- sanering over te gaan. 27. iMr J. A. Vaillant, administrateur bij de Provinciale Griffie en secretaris van het college van directeuren van Teylers Stichting. 30. Ds M. Holtrop, beroepen naar Leeuwarden, neemt af scheid als predikant der Christelijk Gereformeerde Kerk van Haarlem-Centrum. 31. Bouw van 3 Amerikaanse mijnenvegers op de werf van de Haarlemse Scheepsbouwmaatschappij. De Gr aveerinrichting en Stempelfabriek Jilles A. Dal bestaat 25 jaar; een vergroot pand wordt in gebruik ge nomen en de oudste firmant viert zijn zeventigste ver jaardag. APRIL 1. Oprichting van de Vereniging van Vrienden van de Haarlemse Orkest Vereniging.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1952 | | pagina 102