- 7o - APRIL fMevrouw Joy Mg. Arden te West Bromwich, dochter van wijlen de heer A. IJzerman te Bloemendaal; zij was lerares aan de muziekschool te Birmingham. 19. De heer P. A. van Buggenum, die zestig jaar werkzaam is bij het bouwbedrijf P. Rijnierse te Overveen, wordt toe gekend de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 21. fDs J. G. Lekkerkerker, emeritus-predikant bij de Nederlands Hervormde gemeente te Bennebroek. 23. "jtDe heer F. A. van Riet, oud-hoofd van de Buitenrust- school. De gemeenteraad verleent eervol ontslag aan Dr J. S. Bartstra, als leraar aan het Stedelijk gymnasium. 25. Aanbesteed is de bouw van een zevenklassige school voor openbaar lager onderwijs aan de Jan Gijzenkade; laagste inschrijver P. A. M. Sprengers te Haarlem voor/i 08.000. In de gymnastiekzaal der Führhopschool aan de Plane- tenlaan is een loopschool van de afdeling Haarlem van de Algemene Nederlandse Invalidenbond geopend. 29. Dr J. G. Hoge, directeur van de Mariastichting, is 25 jaar arts en Jhr Dr G. G. J. von Winning, verbonden aan dit ziekenhuis, 40 jaar arts. Aan de heer H. Buijtenhuys te Haarlem, gezagvoerder bij de K.N.S.M., wordt toegekend het bronzen kruis voor de moed die hij tegenover de vijand heeft getoond. Bij Koninklijk besluit zijn ter gelegenheid van de ver jaardag van de Koningin de volgende onderscheidingen toegekend: Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw: L. J. P. N. A. Bouwman te Heemstede, lid van Gedeputeerde Staten van Noordholland; ir W. M. Vink te Bloemendaal, hoofdingenieur A bij de Provinciale Waterstaat van Noordholland. Officier in de Orde van Oranje-Nassau: A. D. Huijsman, gedelegeerd commissa ris van Joh. Enschedé en Zonen Grafische Inrichting N.V. te Haarlem; ir J. C. Kaars Sijpesteijn te Vogelenzang, president-commissaris en gedelegeerd directeur der Ned. Linoleumfabriek te Krommenie; A. Kouwen aar te Haarlem, directeur der N.V. Houthandel Peltenburg en Zn., oud-directeur van het Rijksbureau voor Hout; M. J. van Thiel, hoofdingenieur A bij het Provinciaal Elec-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1952 | | pagina 104