triciteitsbedrijf van Noordholland te Bloemendaal; mr J. F. Jansonius, burgemeester der gemeente Haarlem mermeer; dr A. la Fleur te Overveen, rector van het tweede Christelijk Lyceum te Haarlem; J. van der Meulen te Heemstede, directeur van de Rijkskweek school voor Onderwijzers en Onderwijzeressen te Haar lem; ir F. Thiel te IJmuiden, directeur van de N.V. Visserij-onderneming V.E.M.; Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: K. Blauw te Haarlem, hoofdcommies ter Provinciale Griffie van Noordholland; H. H. Holt huis te Overveen, oud-penningmeester van de Neder landse Jeugdherbergcentrale; A. C. Tolk te Fleemstede, inspecteur vluchtuitvoering en grondorganisatie der K.L.M.; A. H. Beenhakker te Haarlem, administrateur van 'Haarlems Ziekenfonds'; S. Rijkes te Heemstede, bestuurslid van de afdeling Haarlem van het Nederlands Genootschap tot Reclassering. Eremedaille in goud, ver bonden aan de Orde van Oranje-Nassau, is verleend aan: C. Halsbergen, bedrijfsleider bij de strafgevangenis te Haarlem; H. J. te Marvelde, adjudant van gemeente politie te Heemstede; L. Sleutelberg te Haarlem, con troleur A van 's Rijks belastingen; W. F. van der Schraaf te Haarlem, technisch ambtenaar iste klasse bij het ministerie van Wederopbouw en Volkshuisvesting; E. J. Mooi Hzn. te Heemstede, hoofdemployé der P.T.T. H. W. Manhoudt te Overveen, procuratiehouder bij Harrenstein's Handel-Maatschappij N.V. te Amsterdam; G. van Waard te Haarlem, oud-administrateur, thans propagandist van de Haarlemse Vereniging tot Bestrij ding der Tuberculose. Eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau, is verleend aan: W. de Koning, brigadier van gemeentepolitie te Haarlem; P. Veenstra, adjudant van gemeentepolitie te Bloemen daal; J. Cornet te Haarlem, chef-hofmeester bij de N.V. Stoomvaartmaatschappij Nederland; Pde Borst te Haarlem, scheepstimmerman bij de N.V. Stoomvaart maatschappij Nederland; Th. van Helmond te Haarlem, ploegbaas bij de N.V. Nederlandse Spoorwegen; A. J. le Fevre te Heemstede, reiziger bij Henri Jullien N.V. te

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1952 | | pagina 105