- 72 - APRIL—MEI Amsterdam; F. W. Weijers te Heemstede, boekhouder bij de N.V. D. W. Rookmaker en Zoon te Haarlem; J. Smit en C. J. Oostenrijk, werkzaam bij de Ghr. Ver eniging voor verpleging van lijders aan vallende ziekten 'Meer en Bosch' te Heemstede, en J. Kortenhoeven te Visvliet (Gr.), reizend broeder-diacoon bij deze vereni ging. Eremedaille in brons, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, is toegekend aan: J. W. Loof en J. van der Jagt te Haarlem, bestellers iste klasse der P.T.T.; A. H. C. van Opstal en G. E. L. de Jong te Haarlem, respectievelijk machinaal houtbewerker iste klasse en stoffeerder bij de Nederlandse Spoorwegen. 30. Ter gelegenheid van de viering van Koninginnedag trekt een carnavalsstoet uit Kerkrade door de stad. MEI 1. De firma Guépin en Van der Vlugt wordt overgenomen door de Nederlandse Handelmaatschappij: de heer R. Fontein wordt mede-agent en de heren J. J. Thöne en mr J. W. van der Vlugt adviseurs van het kantoor Haarlem. Ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van de muziek bibliotheek van de Stadsbibliotheek wordt in de Vleeshal een concert met werken van Haarlemse componisten gegeven. Viering van het vijf en zeventigjarige bestaan van de N. V. Weduwe G. Oud Pzn en Co. 2. In het Frans Halsmuseum wordt een eretentoonstelling gehouden van werken van de kunstschilder H. F. Boot, die 75 jaar oud is geworden. 4. De voetbalclub Haarlem wordt kampioen van een der afdelingen eerste klasse van de Koninklijke Nederlandse Voetbalbond. 6. De Houthandel Peltenburg bestaat 125 jaar. 8. De Haarlemse Handelsvereniging herdenkt het zestig jarig bestaan met een receptie en een maaltijd (zie 13 Mei).

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1952 | | pagina 106