- 75 - JUNI 11. De afdeling Haarlem van de vereniging voor faculta tieve lijkverbranding viert haar vijf en zeventigjarig bestaan. 12. De maatschappij voor Nijverheid en Handel houdt haar 175ste jaarvergadering; mr J. Bierens de Haan, die 25 jaar secretaris is, wordt benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. 14. De heer A. van Geluk te Overveen is veertig jaar direc teur van de Aannemingmaatschappij Kondor te Amster dam; hem wordt aangeboden de gouden medaille van de maatschappij voor Nijverheid en Handel. 16. jUe heer A. M. Duijtshoff, oud-directeur van hotel Lion d'Or. Aan de Schalkwijkerweg wordt een nieuw paviljoen van Nazorg geopend. 17. fDe heer C. de Jong, binnenhuis-architect. 18. De gemeenteraad besluit een crediet van 66.000 be schikbaar te stellen voor de aankoop van nieuwe stoelen en 19.000 voor het maken van een nieuwe vloer in het Concertgebouw. De coöperatieve woningbouwvereniging voor gemeente- personeel viert haar veertigjarig bestaan. 19. De gemeenteraad van Bloemendaal kent mejuffrouw A. G. M. Nierhoff bij haar afscheid als ambtenares, belast met het Archief, de zilveren medaille der gemeente toe. 21. De bond van Middelbare en Hogere Technische ambte naren in overheids- en semi-overheidsdienst houdt een congres. Dokter J. J. van de Belt vijf en twintig jaar als arts aan de strafgevangenis verbonden. Koningin Juliana en de oudste twee prinsessen brengen een bezoek aan het Openluchttheater, waar Joegoslavi sche dansers een uitvoering geven. 23. Mr C. W. Thöne te Bloemendaal neemt afscheid als president van de rechtbank te Amsterdam en wordt op gevolgd door mr C. Briët te Haarlem. 25. Bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer der Staten- Generaal worden opnieuw gekozen de heren Th. S. J. Hooy te Haarlem en J. de Kadt te Heemstede; later wordt de heer H. Peschar te Haarlem gekozen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1952 | | pagina 109