- 79 - AUGUSTUS-SEPTEMBER 25. De heer E. Rudulphy, conducteur bij de NZHVM, wordt toegekend de eremedaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 30. Jaarlijks bloemencorso. SEPTEMBER 1. De heer P. J. Kapteyn, directeur van de Chocolade fabriek Union wordt ter gelegenheid van zijn zilveren jubileum benoemd tot officier in de orde van Oranje- Nassau (zie 24 September)tevens viering van het vijftig jarig bestaan van de fabriek, f De heer M. J. Lürsen, musicoloog. De heer A. Lucieer, leraar aan de HBS b, benoemd tot directeur van de Rijks HBS te Enkhuizen. 3. De Bronsteeschool te Heemstede bestaat 25 jaar. 5. De heer H. Seegers, 60 jaar in dienst der N.V. Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen, t Mevrouw N. Dyserinck-van Gilse van der Pals, Aerdenhout, oud-vice-presidente van de afdeling Haar lem van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen. 7. De Broedergemeente aan de Parklaan viert haar vijf en zeventigjarig bestaan. 12. Het Haerlems Studenten Gildt neemt een nieuwe socië teit aan de Kenaustraat in gebruik. 14. De graficus S. H. Roos 75 jaar. De R.K. kerk in het Kleverpark 50 jaar geleden in ge bruik genomen. 17. De gemeenteraad besluit bepalingen te maken voor de winkelsluitingsverordening, waardoor groepen van win kels op een middag of een ochtend gesloten moeten zijn; een koopavond wordt niet ingesteld. 20. Mr R. C. Bakhuizen van den Brink treedt om gezond heidsredenen af als lid van de gemeenteraad van Heem stede en daardoor tevens als wethouder en bedankt als lid van de Provinciale Staten van Noordholland. De school voor Individueel onderwijs aan de Parkweg te Bloemendaal in gebruik genomen. 22. J Mejuffrouw E. Ch. Knappert, Heemstede, oud-direc-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1952 | | pagina 113