SEPTEMBER-OCTOBER trice van de school voor Maatschappelijk Werk te Am sterdam. Gedeputeerde Staten keuren het raadsbesluit van Haar lem van 19 Augustus 1951 goed, waarbij is vastgesteld een uitbreidingsplan tussen de Delft en het Station Bloemendaal; zij hebben echter bezwaren tegen de ver binding met Bloemendaal. 24. Opening van de banketbakkerstentoonstelling in de Vleeshal 'De kunst in de banketbakkerij', ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van de afdeling Haarlem van de Nederlandse Banketbakkersbond en van het gouden jubileum van de N.V. Chocoladefabriek 'Union(zie 9 October) 26. t Jhr W. Ph. Barnaart, bewoner van 'Huis te Vogelen zang', te Vogelenzang. 27. Viering van het zilveren jubileum van de lighallen voor t.b.c.-patiënten 'Brederodeduin' in Bloemendaal. De Archaeologische Werkgemeenschap voor Westelijk Nederland, de Vereniging Haerlem en de Vereniging van Nederlandse Archaeologen houden in Teijler's stichting en in het kerkje'De Stompetoren' een archaeo- logendag. 30. De heer W. F.Jansen is 25 jaar ambtenaar bij het bureau voor beroepskeuze, welke bureau tevens 25 jaar bestaat, t De heer J. J. Delfos, oud-lid van de gemeenteraad. Mr P. Fuhri Snethlage legt wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd zijn functie van directeur van de Nutsspaarbank neer; de heer J. Tromp uit Amers foort volgt hem op. OCTOBER 3. In de Generaal Cronjéstraat wordt een feestverlichting ontstoken door burgemeester Mr P. O. F. M. Cremers ter gelegenheid van het feit, dat de straat 50 jaar geleden werd aangelegd. 4. De heer J. F. Snoeks, leider van de Stads-evangelisatie, 70 jaar. 80

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1952 | | pagina 114