- 83 - OCTOBER-NOVEMBER De heer C. van der Wilden te Heemstede, directeur van de filmfabriek Polygoon, 25 jaar in dienst van dit bedrijf. De R.K. toneelvereniging 'Sint Genesius' houdt ter gelegenheid van het zilveren jubileum een voorstelling in de Stadsschouwburg. 28. Keizerin Nam Pheiong van Vietnam verricht de doop plechtigheid bij de tewaterlating van een voor haar regering gebouwd schip op de werf van de Haarlemse Scheepsbouw Maatschappij. 29. De Provinciale commissie van Steun Wettig Gezag houdt in het Concertgebouw een propagandabijeen komst, waarop afscheid wordt genomen van luitenant kolonel H. W. Lenderink als commandant van het district Noordholland-Zuid. Na afloop van de vergadering van de gemeenteraad wordt afscheid genomen van Mr Th. A. Wesstra, ge meentesecretaris, nadat hem eerst ontslag is verleend wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd; hem wordt de gouden medaille der stad aangeboden. De nieuwe gemeentesecretaris, Mr H. E. Phaff wordt beëdigd. De gemeenteraad besluit medewerking te verlenen aan de stichting van een streekschool voor kleuterleidsters in Kennemerland en stelt een crediet beschikbaar voor aan koop van luidklokken voor de Nieuwe- en Bakenesse- kerk en voor de Amsterdamse poort, ter vervanging van de door de Duitsers geroofde klokken. 31. Deelnemers aan het Internationaal congres van Film archivarissen worden op het Stadhuis te Haarlem officieel ontvangen. NOVEMBER 1f De heer H. A. J. de Bijll Nachenius, oud-directeur van de Werf Conrad. f De heer A. Scheffer, winnaar van een zilveren me daille gewichtheffen tijdens de Olympische Spelen in 1928 te Amsterdam.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1952 | | pagina 117