84 NOVEMBER 2. De Haarlemse gemengde hockeyclub 'De Saxenburgers' viert haar veertigjarig bestaan. t De heer C. Schouten, directeur van het bijkantoor Haarlem van de Levensverzekeringsmaatschappij R.V.S. 3. Prof. G. H. M. Holt heeft namens de Sint Thomas a Villanovastichting aanbesteed de bouw van een lyceum, genaamd Mendellyceum, nabij de Delftlaan. Aan de heer M. Zuurendonk, die 40 jaar werkzaam is bij Franken's broodfabrieken, wordt toegekend de zil veren eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau. 4. Op het atelier tot restauratie van tapisserieën aan het Leidseplein zijn gobelins uit Maastricht en Nijmegen gerestaureerd. 5. Ter gelegenheid van het vijf en zeventigjarig bestaan van de Gemeente Reiniging biedt het personeel de ge meente een mozaïek aan, ter plaatsing in het gebouw aan de Oudeweg. f De heer J. J. Schoevaert, vroeger werkzaam bij de Nederlandse Spoorwegen en de Deli Maatschappij, f De heer Karel de Jong, pianist en oud-muziekcriticus bij het Haarlems Dagblad. 6. In het Concertgebouw worden drie en twintig jubilaris sen van de NZHVM gehuldigd. 8. De uitgeversmaatschappij De Erven F. Bohn bestaat 200 jaar onder de naam Bohn. Als herinnering aan de gouden jubilea van het Gemeen telijk Electriciteitsbedrijf (Augustus 1952) en van het Gasbedrijf (1 Januari 1953) biedt het personeel van het Gemeentelijk Energiebedrijf (waarin de bedrijven zijn verenigd) aan de gemeente een electrische klok aan. 13. t De heer H. A. IJff, Overveen, hoofd van de technische dienst van de firma's Vinke en Zonen en Vinke en Co te Amsterdam. 15. Viering van het eerste lustrum van de Noordhollandse Broederschap van goochelaars in Die Raeckse. Brand te Spaarndam. De Bloemendaalse Voetbalclub Bloemendaal viert haar gouden jubileum.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1952 | | pagina 118