- 86 - NOVEMBER-DECEMBER Vereniging van Vogelliefhebbers 'De gekleurde zangers'. 27. Ter gelegenheid van het zilveren jubileum van de heer W. Bakker als directeur van het Rembrandttheater wordt een speciale filmvoorstelling gegeven. I De heer A. P. A. Verkooy, oud-raadslid van Schoten en oud-lid van de Provinciale Staten van Noordholland. 29. Burgemeester Mr P. O. F. M. Cremers verricht de openingsplechtigheid van een nieuw postagentschap in Haarlem-Noord, ten noorden van de Jan Gijzenvaart. f De heer A. J. Schalekamp, oud-penningmeester van de voetbalclub 'Haarlem'. 30. Ds C. H. Brandt, benoemd tot hoofd van een der af delingen van het Studentensanatorium, kan wegens ziekte geen afscheidspredikatie houden voor de Evange lisch Lutherse gemeente. DECEMBER 1De bouw van een R. K. kerk te Bloemendaal aanbesteed. 2. Aan de heer Jac. Lagas, veertig jaar werkzaam in de inrichting Meer en Bos te Heemstede, wordt toegekend de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 11De gemeenteraad besluit tot het instellen van een sport raad, stelt een crediet van 766.000 beschikbaar voor de bouw van het derde gedeelte van het Coornhert- lyceum, verleent een crediet van f 236.250 voor de uit breiding van de Van Zeggelenschool en besluit tot de aanleg van de Schipholweg. 12. t Mr A. H. J. Merens, oud-advocaat en procureur. 15. In de vacature van Mr R. C. Bakhuizen van den Brink wordt benoemd tot lid van de Provinciale Staten van Noordholland jhr H. P. F. Coenen van den Ooster- hoff te Aerdenhout. 16. B. en W. benoemen tot stadsbeiaardier de heer A. Peters te Nijmegen. 17. De Sionskerk aan de Eksterstraat van de Nederlands Hervormde gemeente te Spaarndam in gebruik geno men.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1952 | | pagina 120