- 6 - en een geanimeerde rondvraag behoorde ook deze samenkomst weer tot het verleden. Tot slot nog een terugblik op 1952. Met het Jaarboek werd reeds in November een aanvang gemaakt en als Uw bestuur daartoe besluit dan passeert het jaar de revue met al zijn wel en wee. Weder gingen vele verdienstelijken heen, die met een levensbeschrijving in het Jaarboek worden herdacht, maar naast hen dienen toch ook vele anderen, niet minder verdienstelijk, te worden genoemd. Het zijn zonder volledig te zijn de stadsbeiaardier Reinout Heering, slechts enkele jaren als zodanig in onze stad werkzaam geweest, de bekende vroegere eigenaar van Velserend Anton Meyer, de heer A. M. Duyts- hoff, gedurende talloze jaren eigenaar van Hotel Lion d'Or. Wie kent niet de naam van de nougatfabrikant J. J. Stuvé. De Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen moest de oud voorzitster van de afd. Haarlem mevrouw N. Dyserinck- van Gilse van der Pals aan de dood afstaan. In Vogelenzang overleed Jhr W. Ph. Barnaart en wij vragen ons af, of diens bezittingen ongerept zullen blijven bewaard. En thans nog een vraag. Bent U tevreden over wat de Ver- eeniging Haerlem in het afgelopen jaar heeft verricht? Het bestuur doet zijn best het U allen naar de zin te maken. Toont Uw instemming met het streven van onze vereniging door trouw bezoek aan onze samenkomsten, door het wekken van die belangstelling bij hen, die tot nu toe buiten onze kring stonden. Werft leden en schaft onze uitgaven aan. Dit alles, opdat het bestuur wete, dat het in zijn maandelijkse samen komsten vruchtbare arbeid verricht. P. A. Dijkema

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1952 | | pagina 16