88 f FEBRUARI—MAART 26. fDe heer H. W. Korenstra, oud-directeur van de Nuts- kweekschool voor onderwijzeressen. De gemeenteraad van Heemstede besluit Puttershoek te adopteren. 27. Burgemeester Mr P. O. F. M. Cremers opent de voor- jaarsbeurs voor de huisvrouw in het Krelagehuis. 27. De heer A. Kousemaker wordt bij zijn afscheid als direc teur van het kantoor Haarlem van Van Gend en Loos benoemd tot ridder in de orde van Oranje Nassau. 28. B. en W. van Haarlem en leden van het adoptie-comité brengen een bezoek aan Oude Tonge (zie 4 Maart). MAART 8. 10. De heer J. H. Textor, directeur van de Provinciale Ac countantsdienst, naar Turkije vertrokken om daar, in opdracht van de Verenigde Naties, op te treden als lei der van het Instituut Public Administration (opleiding staats-ambtenaren) fDe heer L. Radsma, employé administratief P.T.T. overlijdt aan de gevolgen van een verkeersongeval. Eerste Haarlemse hulpploeg vertrekt naar Oude Tonge (zie 22 April). De heer P. Moone, wagenvoerder bij de NZHVM, wordt ter gelegenheid van zijn veertigjarig jubileum toegekend de eremedaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje Nassau. De gemeentelijke dienst voor lichamelijke opvoeding, sport en jeugdzaken wordt van het Stadhuis overgebracht naar het gebouw Kleine Houtweg hoek Badhuisstraat. Ds A. R. de Jong, voorganger van de Open Religieuze Gemeenschap, wordt 70 jaar. fDe heer H. Cohen, apotheker. In de hal van het Stadhuis wordt de Sportraad geïnstal leerd. De trouwkamer in het Stadhuis is gerestaureerd. De gemeenteraad besluit een geldlening van 332.000 te garanderen, welke lening gesloten is voor de bouw van een Christelijke school voor buitengewoon lager onder- 2. 11.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1953 | | pagina 126